Відгуки

Якщо сумніваєтеся, чи варто проходити курс Ірини Табаки, однозначно рекомендую пройти! Просто літератури чи інформації з інтернету недостатньо, щоб зрозуміти усі моменти симпто-термального методу та застосовувати його правильно.
Я відмовилася від гормональних таблеток, які приймала протягом року після народження донечки і нарешті знайшла метод, ідеальний для нас з чоловіком. Хоча раніше здавалося, що іншого методу, окрім таблеток, бути не може, адже більшість жінок світу на гормонах…
Я дуже вдячна Ірині Табаці, що навчила мене розуміти власний організм, прислухатися до нього, розпізнавати плідність, визначати за картами спостережень, чи була у циклі овуляція, чи є ймовірні захворювання, пов’язані із збільшенням кількості слизу, коли інших симптомів ще немає.
Дуже зручно, що курс можна проходити онлайн, виконувати завдання у зручний для себе час, задавати пані Ірині безліч питань, дізнаватися детально про усе, що цікавить стосовно методу та жіночого організму.
Звісно пройти курс – це лише півдороги, решту роботи залишається на жінці.
Але я дуже вдячна, що відкрила для себе природнє планування та однозначно рекомендую цей курс!

Наталя Джулай

Наталя Джулай

“Слава Ісусу Христу, дорогі жінки! От нарешті вирішила написати свої враження та думки щодо курсу, який пройшла 7 місяців тому. Так пізно пишу, оскільки хотіла провести спостереження хоч пів року, а потім поділитися як цей метод змінив наше з чоловіком життя. Я є дружиною греко-католицького священика і для нас безперечно було і залишається пріоритетом жити у чистих і світлих взаєминах без використання контрацепції. Ми це розуміли і до кінця не знали як це можна зробити, куди звернутися, оскільки маємо маленького синочка, і не завжди є час кудись податися (чи це на курси чи ще кудись). І тут я випадково натрапляю на інформацію про цей метод і взнаю що провадить його теж дружина священика, і мені якось автоматично приймається рішення що я повинна спробувати, адже (я в цей час була переконана) нам допоможуть. Пізніше я зрозуміла що це Святий Дух мені допоміг це зрозуміти і почати курс. Ми дуже задоволені що мали можливість познайомитися з прекрасною людиною, чудовим фахівцем своєї справи – пані Іриною. Завдяки їй ми змогли заново черпнути відчуття миру і впевненості у наших відносинах. Страх і боязнь у незапланованій вагітності відійшла у минуле. Пані Іро ми дуже вам вдячні, що ви нам у цьому допомогли, продовжуйте свою справу, адже ви є тими сітями, за допомогою яких Христос рятує пари від потопання.
Дорогі жінки, не вагайтеся пройти курс розпізнавання плідності, якщо відчуваєте потребу у скріпленні ваших відносин. Заохочуюю вас і нехай Господь вам у цьому допомагає.”

ОЛЬГА ГРИБ

ОЛЬГА ГРИБ

Дуже рада, що пройшла курс та познайомилася з Іриною. До цього трохи вивчала метод і починала користуватися. На курсі Ірини Табаки всі пазли склалися в один, стало все зрозуміліше та ясніше . Люблю, коли матеріал пояснює людина, яка сама ним користується та постійно розвивається. Це відчувається і це прекрасно.
Симпто-термальний метод відкриває нам знання про особливості жіночого організму, відчуття, що плідність це дар і що гармонійні стосунки в сім’ї можливі лише, коли двоє, чоловік та жінка, включені та намагаються зрозуміти, відчути один одного.

ОКСАНА СИДОНЕЦЬ

ОКСАНА СИДОНЕЦЬ

Ира, спасибо тебе за то, что ты занимаешся таким важным и нужны делом! Ты и твои знания – настоящий подарок для многих семей. Искренне рекомендую Иру, как хорошего специалиста и чуткого помощника и учителя.

СВЕТЛАНА ГОНЧАРОВА

СВЕТЛАНА ГОНЧАРОВА

Дуже цікавий курс який змушує тебе переосмислити повністю відношення до себе, своїх відчуттів, своїх потреб. Змінює не лише думку жінки, але й чоловіка. Пані Ірина в притаманному їй спокійному тоні все виважено, розумно, логічно і доказово описує. Навіть хотів би мати якісь запитання, а нема! Сподіваюсь продовжити навчання і роботу над собою.

Iryna Mykhalchyshyn

Iryna Mykhalchyshyn

“Про метод ППС чула ще давно , від священників , від Радіо Марія . Мене ця тема сильно турбувала, тому вирішила до одруження це питання вирішити . Ще тоді я розуміла , що це єдиний правильний вихід у майбутньому . Хоча не розуміла як він працює і як цьому навчитися .😱
Вдячна Ірині Табаці за цей курс .
Для мене він відповів на багато питань , які мене дуже турбували . Особливо коли ти християнин і не хочеш духовно мучитись. Бо ясно , що контрацептиви це псування не тільки фізичного, але й психологічного здоров`я . Особливе здивування було , наскільки в мене примітивні знання про репродуктивну систему . Страшно , коли жінки цього не знають і не передають своїм донькам. Рада , що я це виправила і можу не переживати за своє майбутнє подружнє життя .😊
Стосовно здоров`я ці знання дають змогу розуміти в якому періоді я знаходжусь . Навчив не боятися , а розуміти свій організм . Для мене це хороший метод моніторингу свого здоров`я .
Щодо духовності – це метод дарує мир і спокій .
Наданий момент я спокійна за майбутнє і можу не переживати за майбутні подружні стосунки .”

Вірджинія Добровольська

Вірджинія Добровольська

Хочу поблагодарить Ирину за прохождение курса Естественное планирование семьи и за ее качественную и эффективную индивидуальную поддержку. Я обратилась к Ире за помощью в сложный, особенный послеродовый период чтобы припомнить правила метода разпознавания плодности которым пользовалась еще до беременности. И оказалось что мое понимание методы было совершенно неправильным) благодаря Ире, ее чуткой психологической поддержке и квалифицированному подходу я не только научилась использовать метод правильно, но и смогла проследить все процессы которые происходят в моем организме. Ира настоящий психолог, всегда правильно и быстро реагировала на любые вопросы, поддерживала, и была моей совестью когда казалось что готова пропустить наблюдения или не очень тщательно вела карты))) Очень рекомендую всем, кто хочет обрести свободу открытых естественных супружеских отношений!!!

КСЕНИЯ РОЖАК-ЛИТВИНЕНКО

КСЕНИЯ РОЖАК-ЛИТВИНЕНКО

Вдячна Вам за курс навчання з ПП. Ви дуже доброзичлива та щира. Приємно, що вже є україномовні консультанти. Саме це і спонукало мене нарешті його пройти, оскільки про сам метод чула ще роки три тому.
Використання ПП потребує самодисципліни та уваги до себе, але воно того варте. Після проходження курсу важко сприймати будь-який метод контрацепції як прийнятну альтернативу.

“На правах реклами, якщо хтось хотів би вивчити й спробувати методи розпізнавання плідності, то дуже раджу чудового консультанта з природного планування сім’ї Iryna Tabaka.
Симптомо-термальний метод розпізнавання плідності особисто мені як воцерковленій людині подарував спокій. Христос – людина і Бог, в кожному з нас теж є людське і Боже, природне і надприродне. Жіноче тіло, його циклічність – природне. Але я можу бути вище від цього. Я можу щодня стежити за тим, як працює моє тіло, не роблячи для цього нічого складного, занотовувати свої спостереження, і, керуючись ними, знати, який період циклу плідний, а який – ні. І відповідно до того, якою ми з чоловіком бачимо нашу сім’ю, мати стосунки в той чи інший період. Наприклад, лише в неплідні дні, якщо зараз ми ще неготові ще раз стати батьками. Один з акцентів методу в тому, щоб не використовувати контрацепцію: презервативи, таблетки, спіралі. До слова, плідних і неплідних днів у кожному циклі жінки приблизно порівну. Самоспостереження швидко стають звичкою. Крім плідності, з них можна робити висновки про гормональний стан і відсутність/наявність певних захворювань. Можна було б додати, що цей метод для тих, хто сприймає дітей як дар, а не тягар, більше зосереджується на радощах материнства-батьківства, а не на труднощах, але насправді це не про метод, це про світо- й людосприйняття в принципі. Інший акцент цього методу в тому, що людина має право на життя від зачаття до останнього подиху.”

Олена Руда

Олена Руда

“Вивчення методу природного планування сім”ї відкрило мені ще одну грань цього неймовірного світу, створеного Богом, і себе саму як його частину. Найперше – я дізналася дуже багато невідомих мені подробиць про жіночий цикл і сам процес запліднення. І сприймаю це не менш як чудо.
Потім я навчилася спостерігати за собою і розуміти, що і коли зі мною відбувається. І це важливо не тільки у плані статевого життя, а й для розуміння свого самопочуття, настрою. Так, я двічі ще зранку передбачила початок менструації протягом для і підготувалася до цього!
Спочатку ведення карт здається складним і заплутаним заняттям, але потім це спостереження дає відповідь на багато питань. Тепер я відчуваю спокій, я знаю, що і коли зі мною відбувається. І майже двотижнева затримка менструації вже не викликала паніки )))
І я дуже вдячна Ірині за розуміння, постійну підтримку, співпереживання і неймовірну тактовність в такій тонкій справі. Вивчення методу природного планування сім”ї перенесло мене, без перебільшення, у зовсім інший вимір світовідчуття, та й відчуттів від близькості. Хоч і не без боротьби із собою ))
Неймовірно вдячна Ірині за ці відкриття!”

“Мне очень нравится метод! Очень увлекательно исследовать себя и свои процессы в организме без походов к гинекологу и сдачи бесконечных анализов. Очень рада, что мы к вам попали!
С нетерпением ожидаю закрытия следующей своей карты, чтобы сделать уже о себе выводы.
Очень благодарна вашему мужу, отцу Игорю, за создание курса, как семейного, и за работу с моим мужем! Это великолепная возможность для мужчин получить знания от компетентного мужчины.
Спасибо вам обоим огромное!”

Познайомитися із природніми методами розпізнавання плідності я збиралася довгий час. Метод здавався дуже складним та обтяжливим, як зазвичай із чимсь новим.
Коли ж я познайомилася із курсом та почала вести власні спостереження, метод став простим та зрозумілим.
Курс надзвичайно цікавий, інформація подана доступно, практичні завдання ретельно перевіряються та коментуються.
Дуже дякую пані Ірині, яка познайомила із МПР. Ви дуже приємна та чудова людина!

Ірина Лесняк

Ірина Лесняк

Я давно шукала курс з МППС, але так, як не перебуваю в Україні це було неможливо. На он-лайн курс я натрапила майже випадково, одразу ж записалась і не пошкодувала! Чітко і ясно викладено матеріал, приємний голос і, що найголовніше-наші з автором курсу світогляди на плідність, як Божий дар, – співпадають!
Я дуже дякую пані Ірині, за те, що так вміло відкрила перед нами двері у світ самоспостережень. З цими знаннями я стаю впевненішою, а мій чоловік біля мене. Звичайно, це тільки початок. Самоспостереження стали для мене таким же звичним явищем, як і ранкова кава. Тому, рекомендую на всі 100%. Будьте впевненими і здоровими!

Ilona OR

Ilona OR

“Декілька років ми з чоловіком намагалися самостійно навчитися МРП, але постійно опускалися руки… Не вистачало інформації як правильно трактувати той чи іншийпроцес. Здавалося, метод не працює, тому ми почали шукати людину, яка нам допоможе. Виявилося, що наш брак знань і був основною причиною неуспіху(провалу).

Ми знайшли професіонала своєї справи у особі п.Ірини Табаки. Доступність та легкість інформації вражає, постійна відкритість п. Ірини на проблеми пари – викликає повагу. Залишається лише бажання та відповідальність подружжя для засвоєння курсу.

Так, важко поєднувати теорію з практикою, особливо на початку і зважаючи на особливості кожного жіночого організму, але це можливо..)) Тому бажаємо кожній парі, яка вирішить отримати для себе ці знання підтримуючи один одного, ні в якому разі не здаватися, а п.Ірині натхнення на подальшу працю!”

Яна