“ФОРМУЛА ЛЮБОВІ” –

 ДЛЯ НЕОДРУЖЕНИХ!!!!!

Онлайн-курс з природного планування сім’ї

для:

  • закоханих в життя та одне в одного молодих людей
  • які люблять гори, море і мріють про щасливе подружнє життя, 

у якому – якісні інтимні стосунки

без

страху перед непланованою вагітністю та контрацепції (шкоди здоров’ю та докорів сумління)

ПРО ЩО ЙДЕТЬСЯ?

Існує науковий метод, який дає можливість кожній жінці навчитися добре розуміти, які процеси відбуваються з її репродуктивною сферою. Як наслідок –  визначати періоди, коли вагітність може настати, а коли – точно ні. З ймовірністю, яка становить 99,6% (за даними ВООЗ).

Маючи такі знання, пара може  “організовувати” своє інтимне життя  відповідно до цілей, які ставить перед собою на даному етапі. Якщо зачаття  дитинки наразі відкладається, для статевих стосунків обирається період, коли завагітніти неможливо. При цьому не застосовуються жодні засоби контрацепції, відсутній страх перед непланованою вагітністю, з’являється можливість планувати своє життя – переїзди, навчання, оздоровлення і т.д.

Але! Щоб користуватися методом в подружжі, навчитися здійснювати спостереження треба заздалегідь. Хоча би за 3 місяці до одруження – чим довше, тим краще.

Спостереження не складні і швидко стають звичкою, включають в себе вимірювання базальної температури та спостереження за слизом. Проте щоб правильно їх інтерпретувати, необхідні грунтовні  знання, які і пропонуємо Вам здобути на цьому курсі 🙂

ЧОМУ РАЗОМ?

Досвід показує, що коли наречені проходять навчання разом, у них з’являється краще розуміння одне одного, повага, довіра, вміння спілкуватися про такі інтимні речі. А в подружжі – якісні інтимні стосунки, які неможливо порівняти із тим, коли є застосування контрацепції.


ВІДГУКИ

“Дуже тішуся, що мала можливість пройти курс природнього планування сім’ї. Готуючись до одруження, на курсі я відкрила для себе з одного боку такі прості речі, а з іншого ті, про які навіть не задумувалась. Наскільки Господь все гармонійно та грамотно створив.Завдяки цьому курсу я не соромилася та відкрито говорила ще тоді з хлопцем, а зараз вже з чоловіком про особливості нашої статевої системи. Це допомогло нам усвідомити наскільки ми є відповідальними один за одного перед Богом.
Усім рекомендую, дівчата, цей курс допоможе вам позбутися страху та навчить взаємодіяти з природою та вашим організмом, будьте певні.
Дякую п.Ірині за легке та доступне пояснення матеріалу і за щиру підтримку 🤗”

Орися Геруля

“Я дуже щаслива, що, ще будучи не заміжньою, вивчила цей метод разом з коханим – і тепер не переживаю, як буде виглядати моє статеве життя в подружжі, що не треба хвилюватися, мати стрес від незапланованої вагітності, від гормональних таблеток, які руйнують здоров’я жінки. Так, цей метод вимагає відповідальності перед своїми рішеннями. Але плоди його солодкі – так сміло кажу, бо довіряю жінкам, які мене цьому навчили і самі так живуть. Раджу кожній дівчині, жінці ( разом з коханими) пройти цей курс – і ви зробите великий вклад у ваше статеве життя.”

Яна Левицька

115772174_768528230556604_701802579828525305_o

“Вдячна Ірині Табаці за цей курс .
Для мене він відповів на багато питань , які мене дуже турбували . Особливо коли ти християнин і не хочеш духовно мучитись. Бо ясно , що контрацептиви це псування не тільки фізичного, але й психологічного здоров`я . Особливе здивування було , наскільки в мене примітивні знання про репродуктивну систему . Страшно , коли жінки цього не знають і не передають своїм донькам. Рада , що я це виправила і можу не переживати за своє майбутнє подружнє життя .😊
Стосовно здоров`я ці знання дають змогу розуміти в якому періоді я знаходжусь . Навчив не боятися , а розуміти свій організм . Для мене це хороший метод моніторингу свого здоров`я .
Щодо духовності – це метод дарує мир і спокій. На даний момент я спокійна за майбутнє і можу не переживати за майбутні подружні стосунки .”

Вірджинія Добровольська

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ?

Формат роботи

Теоретичний блок складається з 10 уроків.

Ви отримуєте завдання, які виконуєте у зручний для Вас час. Необхідно:

  • подивитися відеоурок
  • зробити тест
  • висловити свою думку та ін.

Завдання рекомендується робити разом  в парі або окремо кожному.

Далі  починається  3-місячний супровід. Кожного понеділка протягом 3 місяців дівчата надсилають свої карти спостережень, які я коментую. Після цього Ви стаєте самостійним користувачем методу.

Протягом цього часу  ми зустрічаємось в Zoom, де обговорюмо різні питання, ділимось враженнями, підтримуємо і надихаємо одне одного.

Після завершення курсу учасники залишаються в групі післякурсової підтримки.

ЗМІСТ КУРСУ

Зміни в жіночому організмі впродовж менструального циклу

Гормональний фон

Показники плідності (базальна температура тіла та слиз шийки матки)

Анатомія та фізіологія чоловічої репродуктивної системи

Порнографія та її вплив на статеві функції

Перша шлюбна ніч

Засоби контрацепції: принцип дії та наслідки для здоров’я

Морально-етичні та духовні аспекти природного планування сім’ї

ХТО ПРОВОДИТЬ?

Ірина Табака

* автор онлайн-курсу
* вчитель симптотермального методу розпізнавання плідності
* дружина священика
* тричі-мама

ВАРТІСТЬ

2 800 грн.

(теоретична частина плюс 3місячний супровід)

Для того, щоб стати учасником курсу, заповніть, будь ласка, анкету. 

Якщо у Вас залишилися питання, напишіть нам на адресу: iryna.tabaka@gmail.com