Про мене

Ірина Табака

Консультант з природного планування сім'ї

+(38) 097-408-37-50

Харківська обл., м.Люботин

Я – Ірина Табака, дружина священика, тричі-мама, сертифікований консультант з природного планування сімʼї.

У 2004р. я пройшла навчання на курсах симпто-термального методу розпізнавання плідності. Мої чудові вчителі – Галина Дацко та Зореслава Городенчук зуміли передати своє захоплення тим, яким величним створив Бог людський організм, наскільки все продумано і організовано для того, щоб жити наповну і насолоджуватись цим життям.

Я навчилася відчитувати різні ознаки в своєму тілі, розуміти, які процеси у ньому зараз відбуваються.

Ці знання та навики дуже знадобилися у подружньому житті, яке в такому випадку цілком реально організувати з почуттям внутрішньої свободи та впевненості, без застосування будь-яких контрацептивних засобів, відсутності страху перед непланованою вагітністю. Також ми мали можливість спланувати прихід в цей світ наших діток та поглибити подружній діалог.

У 2015р. я розпочала навчання на курсах сімейного порадництва, організованих у Харкові Львівською Архидієцезією Римо-Католицької Церкви в особі п.Єлизавети Лісовської, щоб стати консультантом і мати можливість ділитися цими дорогоцінними знаннями з іншими сім’ями.

У березні 2017р. отримала сертифікат консультанта з природного планування сім’ї, виданий Інститутом родини та подружнього життя Українського Католицького Університету. Щиро дякую Богові, п.Єлизаветі та всім викладачам за цю унікальну можливість!

А всіх бажаючих запрошую в захоплюючу навчальну мандрівку!